09122848106

نیاز به مشاوره دارید ؟

6 عامل تاثیرگذار در کیفیت گیربکس صنعتی و گیربکس ایرانی

6 عامل تاثیرگذار در کیفیت گیربکس صنعتی و گیربکس ایرانی

آنچه در این مقاله خواهید خواند :

6 عامل تاثیرگذار در کیفیت گیربکس صنعتی و گیربکس ایرانی

در این مطلب از  صنایع گیربکس پولادین پارت، قصد داریم تا شما را با 6 عامل تاثیر گذاری آشنا کنیم که می تواند در کیفیت گیربکس ایرانی و گیربکس صنعتی تاثیر به سزایی داشته باشند. دانستن این موارد، می تواند به شما که قصد خرید گیربکس یا تعویض آن دارید، کمک بزرگی کند، با ما همراه باشید.

در حال حاضر که بازار گیربکس صنعتی یا گیربکس ایرانی به صورت رقابتی درآمده و همچنین برخی افراد با مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم می کنند، گروه ها یا به عبارت دیگر، شرکت هایی در این مسیر موفق هستند که بتوانند در کنار ارائه کیفیت بالایی برای محصول، هزینه تولید را نیز پایین آورند.

ما در صنایع گیربکس پولادین پارت، محصولات گیربکس صنعتی، گیربکس ایرانی و گیربکس هلیکال را با بالاترین کیفیت ممکن طراحی می کنیم و قیمت های ارائه شده برای کالاها به صورت رقابتی می باشد.

اگر شما نیز جزو کارخانه داران باشید، قطعاً نگران ماشین آلات و قطعاتی هستید که در خط تولید گاهی به صورت 24 ساعته در حال استفاده و فعالیت هستند. یکی از هزینه هایی که تولیدکنندگان دارند، بحث تعمیر و نگهداری تجهیزات است، بر همین اساس شرکت های بزرگ تیمی شامل مهندسین برای خرید لوازم تشکیل می دهند تا بتوانند بهترین محصول با قیمتی مناسب را تهیه کنند.

گاهی وقت ها پیش آمده که یک صرفه جویی نادرست و مهمتر از همه بدون در نظر داشتم بحث فنی، باعث شده تا هزینه های تعمیرات متعددی را شاهد باشیم و بد از هر چیز، خوابیدن خط تولید را نظاره گر شویم. البته گاهی هم افراد بر روی برندی پا فشاری می کنند که شاید فقط نام آن را از چند نفر شنیده و خود در مورد فعالیت آنها تحقیق نکرده اند. بر همین اساس، شما باید تیمی مخصوص برای ارزیابی و تصمیم گیری باشید تا بهترین ها را برای شما معرفی و تهیه کنند.

اما شما به عنوان یک تولید کننده گیربکس باید چه ویژگی هایی داشته باشید ؟ و شما به عنوان یک خریدار باید چه مواردی را در محصول مورد نظرتان بررسی کنید ؟

اول : آگاهی از دانش فنی و تکنولوژی‌های روز دنیا در تولید گیربکس صنعتی و گیربکس ایرانی

افرادی که قصد دارند تا یک گیربکس صنعتی یا گیربکس ایرانی را طراحی یا مهمتر از همه بررسی کنند، نیاز است تا به دانش فنی و تکنولوژی های روز دنیا آگاهی داشته باشند. گاهی وقت ها با یک طراحی بهینه می توانید باعث شوید تا قطعات داخلی محصول با قابلیت اطمینان بالا همراه شده و مهمتر از همه به حداکثر عمر کاری دست پیدا کنند. در مقابل سرویس و نگهداری گیربکس ساده تر بوده و بسیاری پارامتر دیگر نیز بهبود پیدا می کنند. شما نیز باید در هنگام خرید گیربکس و یا بررسی شرکت مورد نظر این فاکتور را در نظر داشته باشید

به شکل کلی، می توان تولید کنندگان گیربکس را به چهار طبقه زیر تقسیم کرد :

  • آنهایی که در کار خود پیشرو هستند. (مانند پولادین پارت که نوآوری را به کار خود آورد و گیربکس های رنگی را ابداء کرد)
  • کمپانی‌هایی که دانش فنی یک محصول را از الف تا ی را از شرکت های پیشرو خریداری می کنند.
  • شرکت هایی که تحت لیسانس کمپانی های بزرگ اقدام به تولید محصول می کنند.
  • تیم هایی که با سعی و خطا اقدام به کپی از محصولات معروف مینمایند.

در مرحله بعد، بعد آنکه دانش فنی شکرت سازنده را مورد بررسی قرار دادید، اکنون باید توجه به تکنولوژی ساخت آنها داشته باشید که شامل نرم افزار و ماشین آلات و تجهیزاتی می شود که به واسطه آنها گیربکس صنعتی و گیربکس ایرانی را تولید می کنند. قطعاً هرچه که نرم افزار قدرتمند تر و همچنین ماشین آلات بروزتر باشد، محصول نهایی از کیفیت بالاتری برخوردار است.

باید توجه داشت که خرید و استفاده از دانش فنی شرکت های بزرگ و پیشرو نیازمند سرمایه گذاری گزافیس است، بنابراین شرکت های محدودی قادر هستند تا اینکار را انجام دهند!

دوم : نوع و جنس موارد اولیه ساخت گیربکس ایرانی یا گیربکس صنعتی

قطعاً اگر شرکت سازنده برای طراحی و ساخت دنده های مصرفی در گیربکس ایرانی یا گیربکس صنعتی از آلیاژ مناسبی استفاده نکند، در کاربری های سنگین و فوق سنگین، به دستگاه شوک وارد شده و موجب به وجود آمدن خسارات سنگینی می شود. بهترین نوع آلیاژ یا مواد اولیه ای که می توان برای این کار استفاده کرد، فولاد سمانته است که پس از انجام عملیات حرارتی و سخت کاری روی آلیاژ، باعث ایجاد سطح مغز نرم دنده می شود و در نهایت خاصیت جذب شوک و ضربات در چرخ دنده ایجاد شده و سطح سخت باعث افزایش مقاومت دنده میگردد.

اما در خود فولاد سمانته نیز جنس خوب و بد دارد که از نظر استاندارد DIN EN 10084 جهت ساخت دنده های فولادی بهتر است تا از فولاد فورج شده (1.6587) 18CrNiMo7-6 و یا 20MnCr5 (1.7147) استفاده شود.به دلیل قیمت بالایی که این نوع مواد اولیه دارند، معدود کمپانی هایی هستند که به سمت آنها رفته و محصولات خود را با این آلیاژ می سازند.

سوم : چگونه انجام عملیات حرارتی برای داشتن دنده ای با مقاومت بالاتر
چهارم : شکل و نوع پرداخت نهایی
 
پنجم : کیفیت قطعات و شکل چیدن آنها در گیربکس صنعتی یا گیربکس ایرانی
 
ششم : کنترل کیفی محصول نهایی

در آخر پیشنهاد می کنیم تا صفحه اینستاگرام ما را دنبال کرده و از آخرین محصولات تولیدی، طرح ها و تخفیف ها با خبر شوید!

اگر میخواهید در مورد صنایع گیربکس پولادین پارت، تولید کننده انواع گیربکس ایرانی، گیربکس صنعتی و گیربکس هلیکال بیشتر بدانید، به صفحه درباه ما مراجعه کنید!

اگر برای خرید گیربکس نیاز به مشاوره دارید یا قصد خرید گیربکس صنعتی به صورت مستقیم از پولادین پارت داشته و به دنبال قیمت گیربکس صنعتی هستید، می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه کرده و راه های ارتباط را مطالعه کنید!

 

مقاله به پایان رسید - امیدواریم بر دانش شما افزوده باشیم
شاید دوست داشته باشید
گیربکس صنعتی

10 نکته طلایی در انتخاب موتور گیربکس صنعتی + قیمت گیربکس صنعتی | مشاوره خرید

گیربکس صنعتی

گیربکس صنعتی چیست و انواع آن کدام است ؟

گیربکس دور متغیر و مشخصات آن

گیربکس دور متغیر و مشخصات آن

گیربکس حلزونی و انواع آن

گیربکس حلزونی و انواع آن

گیربکس آویز یا گیربکس شافت موازی به همراه خصوصیات آن

گیربکس آویز یا گیربکس شافت موازی به همراه خصوصیات آن

همه چیز درباره ی گیربکس کرانویل پینیون یا شافت بغل

همه چیز درباره ی گیربکس کرانویل پینیون یا شافت بغل

گیربکس خورشیدی و انواع آن

گیربکس خورشیدی و انواع آن

6 عامل تاثیرگذار در کیفیت گیربکس صنعتی و گیربکس ایرانی

6 عامل تاثیرگذار در کیفیت گیربکس صنعتی و گیربکس ایرانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *