تماس با پولادین پارت  

راه های مختلفی برای ارتباط با صنایع گیربکس پولادین پارت وجود دارد که در ادامه می توانید به واسطه فرم  تعریف شده بدون هزینه ای برای ما پیام ارسال کنید!

اطلاعات تماس

دفتر ما

تهران، بهارستان، سعدی جنوبی، خوانساری، مجتمع تجاری سعدی

{

ساعت کاری دفتر

شنبه تا چهار شنبه : 8 الی 18
پنجشنبه ها : 8 الی 13

v

در تماس باشید

info@poupagearbox.com
۰۲۱-۳۳۹۳۷۶۳۰
۰۲۱-۳۳۹۵۴۰۱۷

تماس بگیرید: ۳۳۹۳۷۶۳۰(021)

بی صبرانه منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم !

برای ما پیام ارسال کنید!

سوالات متداول!

چگونه از سایت پولادین پارت خرید کنیم ؟

برای خرید از پولادین پارت دو راه وجود دارد یا مستقیم از سایت خریداری کنید و یا آنکه به واسطه راه های تماس، با مشاوران ما ارتباط برقرار کنید.

نمیدانم کدام گیربکس مناسب من است، چکار کنم ؟

اگر شما نمی دانید کدام نسخه از گیربکس های پولادین پارت برای کسب و کار شما مناسب است، می توانید با شماره های اعلام شده در همین صفحه با مشاوران ما در تماس باشید.

قصد خرید حضوری دارم، چکار کنم ؟

اگر قصد دارید تا به صورت حضوری محصول مورد نظرتان را خریدارید کنید، می توانید به واسطه آدرس و لوکیشنی که در همین صفحه قرار داده شده است، به دفتر پولادین پارت در تهران مراجعه کنید.

در صورت خرید اینترنتی، چگونه محصول به دستم میرسد ؟

پس از آنکه محصول مورد نظرتان را خریداری کردید، مشاوران ما با شما تماس حاصل کرده و در مورد مکان نصب و موارد دیگر با شما صحبت خواهند کرد.

نماینده ما در شهر شما :

صنایع گیربکس پولادین پارت در راستای رفاه حال مشتریان خود، سعی دارد تا در شهرهای ایران، نمایندگی های فروش ایجاد نماید. اگر شما یکی از افرادی هستید که دوست دارید با ما کار کنید، می توانید از روش های موجود، با ما در تماس باشید و در صورتی که از مشتریان ما هستید و به دنبال نمایندگی در شهر خود برای خرید محصول میگردید، در مقابل، می تواند نمایندگی شهر خود را بیابید!

نمایندگی پولادین پارت در شهر یزد

فروشگاه نیکروان

آدرس :
یزد بلوار جمهوری روبروی بانک ملی کالای صنعتی نیک

شماره های تماس :
035-35260466
09132580520